Bus do Anglii
Poniedziałek i Czwartek
Bus do Polski
Środa i Sobota

Busy z Anglii
do Polski

Wybierz sprawdzone busy z Anglii do Polski i podróżuj w komfortowych warunkach

Bus Anglia Polska

W jakie dni jeżdzą busy z Anglii do Polski?

Środa
Sobota

cena już od
500

Zarezerwuj przejazd

Page 1 of 2

Przewozy osób z UK

Busy Anglia Polska

Rezerwuj Busy Anglia Polska i podróżuj bez przeszkód transportem door to door. Jeździmy regularnie w obu kierunkach w środę oraz sobotę. Masz pytania? Wybierz wygodną formę kontaktu i dowiedz się wiecej na tamat podróżowania z Anglii do Polski. W Cenie przewozu do Polski możesz zabrać bagaż o łącznej wadze do 40 kg. Jeżeli potrzebujesz zabrać więcej rzeczy, to poinformuja nas o tym. Z uwagi na to, że świadczona usługa obejmuje busy z Anglii do Polski z adresu pod adres każdy przejazd wyceniamy indywidualnie. Koszt biletu uzależniony jest odległośći oraz ilości bagażu. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj komfortowy przejazd!

A może podróż w drugą stronę?

Poznaj trasy przyjazdu

Jeździmy z większości regionów w Anglii

Cena biletu
na busa z Anglii do Polski
już od 500

Busy z Anglii do Polski
Jak rezerwować przejazd?

Telefonicznie

+48 791 307 40

+44 772 175 18 65

Online

Rbus – Bus do Polski z Anglii
Podróżuj z nami

Wiemy, że to długa podróż, ale My staramy się zrobić wszystko, aby przebiegała jak najsprawniej. Bus z Anglii do Polski posiada siedem komfortowych miejsc dla pasażerów. Dwóch kierowców zadba o bezpieczeństwo w podróży i miłą atmosferę.

Busy do Polski z Anglii z dostępem do internetu WiFi

Dostęp do Wi-Fi

Wszystkie samochody kursujące na trasie Anglia Polska posiadają WiFi – niestety na terenie poza UE moduł komórkowy nie zawsze jest dostępny. Prośba o zapytanie kierowcy.

Busy z Anglia Polska z adresu pod adres

Door to door

Busy Anglia Polska to przewozy door to door w cenie biletu. Nie martwisz się przesiadkami. Podróżuj z domu pod dom z Rbus w dobrej atmosferze i bez kłopotów.

Komfortowe Busy Polska Anglia

Komfort

Każdy samochód wyposazony jest w komfortowe fotele, które umilą podróż. Wiemy, że trasa potrafi być czasochłonna, ale stawiamy na komfort podróżowania w kameralnym gornie (maks 7 pasażerów).

Gniazda do ładowania w busie

Gniazda do ładowania

Na wyposażeniu samochodów znajdują się gniazda do ładowania urządzeń elektrycznych, zasilanych 220-230V. Nie martw się rozładowaną baterią.

Busy do Polski duży limit bagażu

Duży bagaż w cenie

Oferujemy bagaż do 40 kg w cenie biletu. Jest to praktycznie 2x więcej niż podczas podróży samolotem, gdzie za bagaż rejestrowany trzeba zapłacić zazwyczaj 100% wartości biletu.

Klimatyzowane Busy Anglia Polska

Klimatyzacja w busie

Busy Anglia Polska wyposazone są kilkustrefową klimatyzację. Podczas podróży będzie panowała optymalna temperatura dla wszystkich. Nawiewy można dowolnie regulować nad siedzeniami.

Busy z Anglii do Polski door to door

Komfort podróżowania

Busy z Anglii do Polski z domu pod dom

Oferta Rbus oferuje busy z Anglii do Polski z adresy pod adres. W dniu wyjazdu otrzymasz telefoniczne potwierdzenie, o której godzinie przyjedzie po Ciebie samochód. Dwieziemy Cię pod wskazany adres zgodnie z harmoogramem trasy. Podróż z dom pod dom realizowana jest dla 7 współpasażerów. Stramy się układać trasę tak, aby minimalizować odległości pomiędzy adresami.

Cena busa do Polski
Super oferta

Bus Anglia Polska – cena biletu

Cena uzależniona jest od odległości pomiędzy miejscem odbioru pasażera a adresem docelowym w Polsce. Na cenę biletu składają się również sezonowe wzrosty opłat tranzytowych i odpraw (prom lub EuroTunel). O koszcie przejazdu poinformujemy Cię w dniu rezerwacji i cena nie zmieni się aż do końca Twojej podróży.

Sprawdź
również

Kurier Anglia Polska

Paczki do Polski z Anglii

Chcesz wysłać paczkę do Polski? Skorzystaj z naszej oferty na przewóz przesyłek z Anglii do Polski. Paczki odbieramy z adresu i dowozimy pod wskazany adres nabywcy. Dokładnie tak, jak działa klasyczna usluga kurier Anglia.

Transport do Anglii

Przeprowadzki Anglia Polska

Szukasz firmy trasnportowej, która zrealizuje Twoja przeprowadzkę? Skontaktuj się z nami i zamów przeprowadzkę z Anglii do Polski z Rbus.