Bus do Anglii
Poniedziałek i Czwartek
Bus do Polski
Środa i Sobota

Paczki
do Anglii

Wysyłaj paczki do Anglii w usłudze door to door

Paczki Polska Anglia

W jakie dni mogę nadawć paczki Polska Anglia?

Kurier do Anglii

Poniedziałek i Czwartek

Kurier do Polski

Środa i Sobota

cena już od
149

Wysyłaj paczki online

Page 1 of 2

Z adrsu pod adres

Paczki z Polski do Anglii

Zamów kuriera do domu! Paczki z Polski do Anglii to klasyczna usługa kurierska z adres pod adres. Oferujemy międzynarodowy przewóz przesyłek na trasie Polska UK. Przewozimy różne gabaryty, skontaktuj się z nami i powiedz co potrzebujesz przewieźć. Podaj przybliżoną wagę oraz rozmiar przesyłki, a wycenę otrzymasz od razu. Nie przewozimy alkoholu i wyrobów tytoniowych. Żywność w paczkach wysyłana jest na własne ryzyko. Wysyłaj paczki do Anglii z Rbusem tanio i z gwarancją dostarczenia. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Przesyłki do Anglii

Od początku realizacji usługi przewozu osób do Anglii nasze busy zabierają również paczki. Przesyłki do Anglii dostarczane są w większości przypadków w 48h od chwili odebrania jej przez kierowcę.

Paczki do Polski z Anglii

Wysyłka paczki do Polski z Anglii nie jest niczym skomplikowanym. Nawet po wyjściu UK ze wspólnoty wciąż możesz wysyłać przesyłki do bliskch za pomocą firm transportowych.

Szybkie paczki i przesyłki do Anglii
Cena
paczki do Anglii
już od 149

Paczki Polska Anglia
Jak mogę nadać przesyłkę?

Telefonicznie

+48 791 307 40

+44 772 175 18 65

Online

biuro@rezerwuj-busy.pl

Paczki do Anglii
Rodzaje przesyłek

Realizujemy przewóz przesyłek o różnych gabarytach. Potrzebujesz przesłać coś o niestandardowych wymiarach lub wadze? Skontaktuj się z nami, a doradzimy i pomożemy Ci to zorganizować.

Transport rowerów skuterów i motorów do Anglii

Rowery / Skutery

Przewóz rowerów lub skuterów z Anglii oraz Polski odbywa się na bieżąco i jest możliwa realizacja takiego trasnportu dwa razy w tygodniu. 

Paczka do Anglii

Paczka do Anglii

Mała czy duża paczka do Anglii to dla nas nie robi różnicy. Na cenę przesyłki ma wpływ rozmiar i waga. Jeżeli to klasyczny karton zmierz go i podaj przybliżoną wagę.

Transport mebli Polska Anglia

Transport mebli

Oferujemy trasnport mebli do Anglii jak i do Polski z UK. Może potrzebujesz przeprowadzki? Zapoznaj się naszą ofertę na przeprowdzki Anglia Polska!

Transport telewizorów i monitorów Polska Anglia

Telewizory / Monitory

Wytumaczymy Ci jak prawnie spakować sprzęt RTV i przygotować go do bezpiecznego transportu. Cena uzależniona jest od ilości cali Twojego sprzętu.

Przewóz sprzętu RTV i AGD do Polski z Anglii

Sprzęt RTV/AGD

Przewozimy pralki, lodówki, zmywarki, szuszarki na trasie Polska Anglia. Jeżeli potrzebujesz wysłać sprzęt RTV/AGD to poinformuj nas o tym. Twój sprzęt będzie u nas bezpieczny.

Transport palet do Anglii

Transport palet

Realizujemy równiez transport całych palet do Anglii lub Polski. Potrzebuejsz wysyłać coś niestandardowych rozmiarów? Postaramy się pomóc w organizacji takiego transportu.

Przesyłki Polska Anglia
Sprawdź jak przygotować przesyłkę do Anglii?

Poniżej przedstawiamy kilka przydatnych inforamcji na temat przygotowania przesyłki do transportu. To takie podstawowe wskazówki, ale bardzo często nasi klienci o to pytają podczas kontaktu z nami. Pamiętaj, że nie przewozimy tytoniu, pamierosów oraz wyrobów alkoholowych.

Spakuj drobne rzeczy do kartonów

Zabezpiecz kruche rzeczy, aby nie uległy zniszczeniu

Powiadom nas, gdy będziesz gotowy
Przybycie kuriera i transport paczek do nowego miejsca
Rozładunek i wniesienie do nowego miejsca