Co możesz nadać w paczce do Anglii?

sty 12, 2023 | News

paczki Anglia Polska

W naszej firmie realizujemy przewóz paczki do Anglii o różnych gabarytach. Niektóre z paczek są małe i lekkie, inne natomiast są o wiele większe, przez co zajmują zdecydowanie więcej miejsca w samochodzie. Nie mamy z tym jednak żadnego problemu. Oferujemy profesjonalny transport paczek na trasie Polska-Anglia oraz Anglia-Polska, bez jakichkolwiek przeszkód. Jeżeli więc planujesz nadać przesyłkę, ale nie wiesz, co możesz w niej zawrzeć – dobrze trafiłeś!

Rodzaje przesyłek w naszej firmie

Potrzebujesz przesłać coś o niestandardowych wymiarach lub wadze? Żaden problem! U nas możesz korzystać z wygodnej formy nadawania paczek online, mimo ich sporej wagi. Do najczęściej przewożonych przez nas rzeczy należą: rowery, skutery, meble, telewizory, monitory, sprzęt RTV/AGD oraz palety. To właśnie takie przedmioty możesz umieścić w paczce, którą chcesz nadać w naszej firmie. Nie przewozimy alkoholu i wyrobów tytoniowych. Żywność w paczkach wysyłana jest na własne ryzyko. Jeżeli jednak chciałbyś przewieźć coś innego – skontaktuj się z nami, a zweryfikujemy, czy dane przedmioty są w porządku.

Przypominamy również o konieczności dokładnego zabezpieczenia wszystkich rzeczy, umieszczonych w przesyłce. Jest to konieczne szczególnie w przypadku szkła, które może ulec uszkodzeniom w czasie transportu. Nasi kierowcy zawsze dbają o bezpieczne przewożenie paczek, bez jakichkolwiek przeszkód, jednak na wszelki wypadek doradzamy, aby mimo wszystko zabezpieczyć przesyłkę przed przyjazdem naszego kierowcy.

Jak przygotować paczki do Anglii?

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, decydując się na nadanie u nas paczki do Anglii, należy pamiętać o jej odpowiednim przygotowaniu tuż po odesłaniu do nas formularza online. Jak więc się za to zabrać? Przede wszystkim przygotuj kartony o wybranej wielkości, sprawdzając, czy nie są choć trochę uszkodzone. Następnie zapakuj do nich wszystkie przedmioty, pamiętając o owinięciu ich np. w folie bombelkową lub ściereczkę. Powiadom nas telefonicznie, kiedy będziesz gotowy i postaw paczkę blisko drzwi. Nasz kierowca odbierze przesyłkę spod Twojego domu, a następnie rozładuje ją i przyniesie do rąk odbiorcy. W razie pytań lub wątpliwości – zadzwoń do nas, a we wszystkim Ci pomożemy!