Studia w Anglii – podróżuj, kiedy chcesz

paź 20, 2023 | News

Studia w Anglii

Wielu młodych ludzi marzy o tym, by studiować za granicą, poszerzać horyzonty i doświadczać kultury innego narodu. Anglia od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych celów dla młodych ludzi z całego świata, którzy pragną zdobywać wykształcenie na najwyższym poziomie. Studia w Anglii to nie tylko możliwość zdobycia cennego wykształcenia, ale także okazja do poznania fascynującego kraju i jego tradycji. Jednak wyjazd na studia za granicę może być sporym wyzwaniem pod względem logistycznym. Na szczęście my nie widzimy w tym nic skomplikowanego. Z nami możesz podróżować do woli!

Wyjazdy do Anglii dla studentów

Rozumiemy potrzeby studentów, którzy pragną odkryć świat w trakcie swoich studiów. To zaskakujące, że tak duża część polskiej młodzieży ma ochotę poszerzyć swoje horyzonty, studiując w innych krajach. Chcemy zatem pomóc rozwinąć studia młodych i ambitnym ludziom, umożliwiając im dojazdy na trasie Polska-Anglia. Jeżeli więc jesteś osobą, która decyduje się na zamieszkanie za granicą ze względu na studia, możesz skontaktować się z nami, aby zarezerwować transport, a my zadbamy o to, abyś dojechał szybko i bezpiecznie. 

Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki naszej wyselekcjonowanej flocie samochodowej, składającej się z nowoczesnych busów marki Mercedes. Są one na tyle przestronne, że pasażerowie mogą zająć wygodne pozycje, a nawet uciąć sobie drzemkę, bez drętwienia nóg, czy innych części ciała. Busy do Anglii wyposażone są również w klimatyzację, odtwarzacz DVD, sieć Wi-Fi, czy oświetlenie. Dzięki temu długa podróż do Anglii jest o wiele przyjemniejsza. To jak studencie, jesteś zainteresowany? Zadzwoń do nas lub napisz!

Kiedy wyjeżdżamy?

Podróżować z nami możesz w różne dni tygodnia. Do Anglii wyjeżdżamy w poniedziałki i czwartki. Nasze regularne trasy dostarczą Ci stałych okazji do wyjeżdżania na studia i powrotów do domu np. na święta. Możesz planować swoje wyjazdy z wyprzedzeniem i dostosować je do swojego harmonogramu, bez względu na zobowiązania i plany. Nasze różnorodne trasy obejmują zarówno kultowe miasta, takie jak Londyn, Manchester czy Liverpool, jak i urocze, mniej znane miejsca. Nie zwlekaj i rezerwuj bilet już teraz!