Jak szybko nadać paczki do Anglii?

cze 24, 2022 | News

Przewóz paczek za granicę cieszy się coraz większą popularnością z wielu powodów. Do jednych z nich bez wątpienia należy wzrost cen za poszczególne produkty, przez co rodzina osób przebywających poza granicami kraju, decyduje się na przesłanie podstawowych produktów żywnościowych i nie tylko. W takiej sytuacji warto zdecydować się na naszą firmę przewozową, która specjalizuje się w szybkim i bezpiecznym transporcie paczki do Anglii. Poniżej znajdziesz krótką instrukcję, dzięki której dowiesz się, w jaki sposób nadać swoją paczkę.

Formularz online – paczki i busy do Anglii

Najprostszym i najszybszym sposobem na to, aby nadać swoją paczkę, czy też zarezerwować busy do Anglii jest wypełnienie specjalnego formularza online. Znajdziesz go bezpośrednio w zakładce “paczki” oraz na stronie głównej przy sekcji “paczki Polska Anglia”. Należy podać w nim następujące informacje: imię nadawcy, adres odbioru, telefon, adres i e-mail odbiorcy oraz datę wyjazdu. Istotne znaczenie ma również rodzaj danej przesyłki. Możesz przewieźć przedmioty, takie jak meble, sprzęt RTV/AGD, skutery, motocykle, rowery, całe palety oraz wiele innych. W przypadku przewożenia szkła lub innych przedmiotów, przy których należy zachować szczególną ostrożność, pamiętaj o poinformowaniu nas w formularzu lub drogą telefoniczną/mailową. Po odesłaniu do nas formularza poczekaj na kontakt z naszej strony. Postaramy się zrobić to jak najszybciej!

Przeprowadzki Polska Anglia 

Osoby nadające paczki w naszej firmie, często decydują się również na przeprowadzki Polska Anglia. Rezerwacja tego typu usługi odbywa się dokładnie w ten sam sposób jak w przypadku nadawania paczek. Transport obejmuje przedmioty o mniejszych, jak i większych gabarytach – po wcześniejszym ustaleniu z nami dokładnej wagi i wielkości. Zarówno przeprowadzki, jak i przewóz paczek jest w naszej firmie wykonywany na najwyższym poziomie. Wszystkie rzeczy i bagaże są dokładnie zabezpieczane, aby nie ulec jakimkolwiek uszkodzeniom. Ponadto w czasie podróży kontrolujemy sytuację na bieżąco. Cena za nadanie paczki, czy też zarezerwowanie transportu jest u nas wyjątkowo atrakcyjna! Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną/mailową lub poprzez formularz i przekonaj się sam!