Przeprowadzki do Anglii krok po kroku

lut 13, 2023 | News

przeprowadzki z Anglii do Polski

Zmiana miejsca zamieszkania może być naprawdę stresująca, szczególnie kiedy nie dotyczy ona innego miasta, a kraju. Przewóz mebli i innego typu przedmiotów o większych i mniejszych gabarytach często stanowi potężne wyzwanie dla osób, nieposiadających odpowiedniego transportu. W naszej firmie możesz jednak skorzystać z bezpiecznej usługi przeprowadzki do Anglii lub Polski, dzięki której przewóz wszystkich rzeczy nie będzie dla Ciebie jakimkolwiek wyzwaniem. Jesteś ciekaw, jak wygląda taka usługa? Odpowiadamy!

Przebieg przeprowadzki Polska Anglia

Zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować się do przeprowadzki Polska Anglia oraz jak przebiega cała usługa? Już wyjaśniamy. Przede wszystkim powinieneś pamiętać o dokonaniu rezerwacji z około 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Możesz tego dokonać za pomocą formularza online, znajdujące się na naszej stronie internetowej, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie. Po dokonaniu rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić wyjazd i omówić pozostałe szczegóły. W dniu przeprowadzki, przyjedziemy pod Twój dom, załadujemy wszystkie przedmioty sprawdzając, czy są one odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami, a następnie wyruszymy w podróż. Po dojechaniu na miejscu rozładujemy przedmioty i wniesiemy je do mieszkania. 

Nie musisz tak naprawdę o nic się martwić. Wszystkim zajmiemy się sami. Musisz jedynie pamiętać o wcześniejszej rezerwacji oraz zabezpieczeniu szkła i innego typu tworzyw, podatnych na stłuczenia, pęknięcia lub zarysowania. Przed wyjazdem upewnimy się, czy wszystko jest gotowe do podróży, jednak mimo to, prosimy o dodatkową ochronę przedmiotów, na których Ci zależy. Jesteś zainteresowany skorzystaniem z przeprowadzki w naszej firmie? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.

Przygotuj się do przeprowadzki

Przewóz mebli, sprzętów i innego typu przedmiotów jest dla nas bardzo ważny. Zależy nam na tym, aby żadna z rzeczy nie uległa uszkodzeniom, co mogłoby wprawić naszego klienta w złość i zakłopotanie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszystko przebiegło sprawnie i bezpiecznie. Prosimy jednak, abyś Ty również odpowiednio przygotował się do przeprowadzki. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych kroków:

 

  1. spakuj drobne rzeczy do kartonów
  2. zabezpiecz kruche rzeczy, aby nie uległy zniszczeniu
  3. powiadom nas, co chcesz przewieźć – poradzimy jak je spakować
  4. w dniu przybycia kierowców poproś o sprawdzenie, czy rzeczy są dobrze przygotowane
  5. podczas rozładunku i wniesienia oceń, czy jakieś przedmioty nie zostały uszkodzone