Tani przewóz osób do Anglii? To możliwe!

paź 20, 2022 | News

przewóz osób do Anglii

Ceny usług w niektórych firmach przewozowych osiągnęły zatrważającą wysokość. Obecnie za przejazd do wybranego kraju lub nadanie paczki trzeba wydać kilkukrotnie wyższą kwotę niż około 2 lata temu. W naszej firmie uwzględniono jednak potrzeby klientów o różnych możliwościach finansowych. W związku z tym przewóz osób do Anglii wciąż dostępny jest w niskiej i przystępnej cenie. Dzięki temu możemy zagwarantować wielu klientom podróż o wysokim standardzie, bez konieczności pobierania od nich wygórowanych cen za bilet. 

U nas bus do Anglii się opłaca

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z cen i warunków, oferowanych przez firmy konkurencyjne. Możemy więc śmiało przyznać, że nasza oferta prezentuje się o wiele korzystniej zarówno pod względem jakości, ceny, jak i wielu dodatkowych udogodnień. Rezerwując bus do Anglii w naszej firmie, otrzymujesz pełne ubezpieczenie podróży, bardzo duży limit bagażowy oraz gwarancję przewozu spod adresu pod adres, czyli w systemie door to door. Ponadto wszystkie nasze pojazdy są doskonale wyposażone. Posiadają one wygodne i rozkładane fotele, klimatyzację, oświetlenie, gniazdka USB oraz darmowy dostęp do sieci Wi-Fi i odtwarzacza DVD. Przez całą podróż pasażerowie mogą liczyć na świeżą i gorącą kawę lub herbatę. 

Bezpieczna podróż za granicę

Każdy z naszych pojazdów posiada aktualne przeglądy i certyfikaty, które potwierdzają ich bezpieczeństwo w czasie podróży. Oprócz tego, dbamy o ich systematyczną dezynfekcję przed każdym kursem, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i zarazków. Nasi kierowcy kursują spod adresu pod adres, co stanowi najbezpieczniejszą formę podróżowania. W ten sposób klient ma pewność, że wsiadając do busa spod swojego domu, wysiądzie bezpośrednio pod wskazanym przez siebie adresem. Jest to szczególnie korzystna opcja dla osób starszych, które obawiają się wielogodzinnych tras i przesiadek lub nie chcą ponosić dodatkowych kosztów. U nas przewóz osób do Anglii przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo!