Zarezerwuj nasz bus do Anglii i odwiedź Londyn jesienią

lis 9, 2022 | News

busy Anglia Polska

Jesień w pełni, a Ty wciąż nie wiesz, w jaki sposób wykorzystać otaczającą Cię aurę? Co więc powiesz na podróż do Londynu? O tej porze roku stolica Anglii prezentuje się nadzwyczaj pięknie, o czym przekonać się możesz na własne oczy! Z przyjemnością zabierzemy Cię ze sobą w podróż do malowniczego Londynu i to już wkrótce. Wystarczy, że zarezerwujesz nasz bus do Anglii, a my zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz dla siebie wiele wspaniałych atrakcji w największym mieście Anglii, a jeżeli nie wiesz, co warto zwiedzić – poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji, które na pewno przypadną Ci do gustu!

Najpopularniejsze atrakcje w Londynie

Zwiedzanie największego miasta w Anglii proponujemy zacząć od zjawiskowej dzielnicy Notting Hill, kojarzonej przez większość z filmu o tej samej nazwie. Jest ona znana przede wszystkim z luksusowych i renomowanych restauracji, kawiarni i sklepów. Dlatego też londyńczycy określają ją jako jedną z najbogatszych dzielnic. Oryginalne połączenie kolorów o intensywnych barwach sprawia, że Notting Hill stanowi ulubioną atrakcję turystów z całego świata. Jest to zatem świetny punkt na mapie Londynu, który warto odwiedzić.

Będąc na miejscu, warto udać się również do największego pałacu królewskiego na świecie – Buckingham Palace. Jest on oficjalną siedzibą monarchy od 1837 roku i składa się z 600 komnat, 19 komnat reprezentacyjnych, 200 sypialni, 70 łazienek, a prócz tego z wielu pomieszczeń administracyjnych, stajni i wiele więcej. Pozostając w temacie rodziny królewskiej – dużym zainteresowaniem cieszy się Kensington Palace, w którym za swojego życia mieszkała księżna Diana. Dzisiaj pałac jest domem i siedzibą m.in. księcia Williama i jego rodziny. Jak sam widzisz, w Londynie nie brakuje wspaniałych atrakcji, które z całą pewnością wzbudzą u Ciebie spory zachwyt. Wybierz się zatem w podróż z naszą firmą!

Busy do Anglii w niskiej cenie

W naszej firmie możesz zarezerwować naprawdę tanie busy do Anglii, dzięki którym wybierzesz się w komfortową podróż za granicę. Gwarantujemy dogodne wyposażenie pojazdów, a także pomoc ze strony całego zespołu. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, przewożąc Cię bezpośrednio spod adresu pod adres. Odezwij się do nas już teraz i wybierz nasz bus do Anglii!